Okazje inwestycyjne pod wynajem

Strona główna » Okazje inwestycyjne pod wynajem

Nowe mieszkanie na korzystnych warunkach

Wyszukiwanie mieszkaniowych okazji przychodzi nam naturalnie. Dobrze wiemy, jakie typy mieszkań czy lokalizacje są najbardziej opłacalne – zarówno w kontekście wzrostu cen lokali mieszkalnych, jak i zysków z ich wynajmu.

Swoim Klientom możemy zaoferować kilka gotowych propozycji inwestycyjnych lub usługę wyszukania nowych przy zadanym budżecie.

Aktualne okazje inwestycyjne

Apartament Marinus A (36 m2)

Gdańsk Brzeźno, Ul. Gdańska / PCK
Przejdź do prezentacji

Apartament Marinus B (28 m2)

Gdańsk Brzeźno, Ul. Gdańska / PCK
Sprzedane
Niestety, na ten moment wszystkie okazje inwestycyjne zostały wyprzedane.

Wciąż możemy jednak poszukać dla Ciebie czegoś na rynku.

Szukasz czegoś innego? Chętnie pomożemy!

  • Wyszukamy na rynku wtórnym i/lub pierwotnym mieszkania w zadanym przez Ciebie budżecie.
  • Weźmiemy czynny udział w negocjacjach ze sprzedającym i pomożemy w finalizacji transakcji.
  • Za naszą pomoc pobierzemy stałą kwotę, niezależnie od ostatecznej ceny zakupu mieszkania, dzięki czemu masz pewność, że będziemy się starać uzyskać najkorzystaniejsze dla Ciebie warunki finansowe.

Okazje inwestycyjne pod wynajem

Wynajem nieruchomości jest jednym z najlepszych pomysłów na zagospodarowanie zgromadzonych zasobów finansowych. Zarówno dla osób fizycznych, jak i dla firm taka inwestycja stanowi podstawowy sposób zapewnienia dochodu pasywnego. Przedstawiamy najlepsze lokale inwestycyjne pod wynajem – sprawdź nasze propozycje i zobacz, co zrobić, by przygotować się do bycia inwestorem!

Jak inwestować w mieszkania?

Bardzo ważnym czynnikiem, który wpływa na powodzenie inwestycji i szybkość jej zwrotu, jest sposób finansowania zakupu. Każdy przyszły inwestor planujący zakup nieruchomości powinien wziąć pod uwagę swoją aktualną kondycję finansową, zgromadzone oszczędności i inne źródła dochodu. W przypadku potrzeby zaciągnięcia pożyczki lub kredytu warto wybrać najkorzystniejszą ofertę.

Przed podjęciem decyzji należy krytycznie przyjrzeć się cenie wybranej inwestycji w nieruchomość pod wynajem. Droższe lokale zwykle (choć nie zawsze!) mają większą szansę stać się istotnym źródłem dochodu dla właściciela. Aby wybrać dobrze, zwróć uwagę na takie cechy jak lokalizacja, wielkość i stan mieszkania. Podczas oglądania lokalu, warto skorzystać z pomocy rzeczoznawcy, który podzieli się z Tobą fachową opinią dotyczącą realnej wartości lokalu. Jest to też podstawa do prowadzenia negocjacji ze sprzedającym.

Jak znaleźć odpowiednie nieruchomości inwestycyjne?

Inwestycja w mieszkania wymaga opracowania dobrej strategii. Niestety, nie wszystkie lokale są tak samo atrakcyjne w oczach potencjalnych najemców. Dlatego każdy, kto chce zostać inwestorem, musi liczyć się z ryzykiem związanym z tą decyzją. Kluczem do sukcesu jest odszukanie nieruchomości inwestycyjnej, która dobrze rokuje na przyszłość. Nie jest to proste zadanie, gdyż takie mieszkania zwykle szybko znikają z rynku.

Aby zwiększyć swoje szanse na powodzenie inwestycji w mieszkanie pod wynajem, warto skorzystać z profesjonalnego pośrednictwa. U nas znajdziesz propozycje nieruchomości inwestycyjnych zlokalizowanych nad morzem, które mogą przybliżyć Cię do upragnionego celu. Specjalnie dla Ciebie zestawiliśmy tutaj oferty z Gdańska charakteryzujące się tym, czym powinien wyróżniać się idealny lokal inwestycyjny.

Inwestycja w apartamenty pod wynajem – jak wybrać lokal?

Gdy już podjąłeś decyzję i planujesz zostać inwestorem, możesz rozpocząć poszukiwania odpowiedniego mieszkania. Inwestycja w nieruchomości wymaga dobrego planowania. Aby Twoja oferta mogła być konkurencyjna, lokal powinien charakteryzować się kilkoma ważnymi cechami – liczy się przede wszystkim:

  1. dogodna lokalizacja – np. rejony atrakcyjne turystycznie, centra miast, okolice uczelni, miejsc pracy, tereny dobrze skomunikowane;

  2. odpowiednia wielkość mieszkania, dopasowana do potrzeb przyszłego najemcy – na osiedlach zamkniętych ludzie chętnie wynajmują większe, kilkupokojowe lokale dla rodzin. Nad morzem lub w górach dobrą inwestycją w mieszkania pod wynajem będą apartamenty. W centrach miast i blisko ośrodków studenckich lepiej sprawdzają się małe kawalerki, np. mieszkania w bloku;

  3. stan mieszkania – lokal powinien być czysty, zadbany i wyposażony w niezbędny sprzęt taki jak kuchenka, lodówka i pralka. Zwiększając liczbę urządzeń RTV i AGD, podnosisz atrakcyjność swojej oferty. Wszystkie instalacje muszą działać bez zarzutów. Poza zapewnieniem podstawowych sprzętów domowych warto też zadbać o wystrój mieszkania. Należy tworzyć schludne, lecz neutralne aranżacje, które spodobają się lokatorom o odmiennym guście. To zapewni powodzenie Twojej inwestycji mieszkaniowej i zagwarantuje Ci dobrą stopę zwrotu.

Warto wziąć pod uwagę powyższe czynniki, gdy poważnie myślisz o inwestowaniu w nieruchomości. Wybieraj tylko te lokale, w których widzisz potencjał. Zakup sprawdzonych przez nas nieruchomości wiąże się z relatywnie mniejszym ryzykiem niż przykładowo nabycie zaniedbanego mieszkania w mało atrakcyjnej okolicy.

Znajdź idealne mieszkanie pod wynajem i zacznij zarabiać! Zacznij od wybrania lokalu z naszej oferty, który spełni Twoje oczekiwania. Przygotuj go, opublikuj ogłoszenie i rozpocznij swoją przygodę z wynajmem!

Złapmy kontakt!

Jeśli chcesz w prosty sposób zacząć zarabiać na wynajmie, skontaktuj się z nami!
Napisz do nas, a my wrócimy do Ciebie z odpowiedzią, aby przedstawić Ci konkretne możliwości biznesowe.
1
Krok 1
2
Krok 2
3
Krok 3
Czy posiadasz mieszkanie, które chciałbyś zacząć wynajmować?*
Który element z naszej oferty Cię zainteresował?*

Podziel się z nami swoim kontaktem, a my umówimy się z Tobą na bezpłatną i niezobowiązującą konsultację.

*okienka oznaczone gwiazdką są obowiązkowe do wypełnienia

Przesyłając do nas formularz, wyrażasz zgodę na jednorazowy kontakt z konsultantem Prostego Wynajmu. Obiecujemy, że nie otrzymasz dodatkowych wiadomości czy połączeń, ponieważ nie prowadzimy marketingu e-mailowego ani telefonicznego. Twoje dane osobowe przetwarzamy zgodnie z wymaganiami stawianymi przez RODO. Więcej na ten temat możesz poczytać w naszej polityce prywatności.

2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google. Zapoznaj się z polityką prywatności Google oraz zasadami korzystania z usług Google.

Szukasz noclegu w Trójmieście?

Sprawdź wolne apartamenty w naszym systemie rezerwacyjnym!