Strona główna » O nas

Prostota współpracy

Opiekuni Twojego wynajmu

Jesteśmy Joanna i Jakub Oszejko. To my tworzymy Prosty Wynajem, dzięki któremu upraszczamy sprawy związane              z Twoim wynajmem i pomagamy Ci na nim dobrze zarobić.

Dlaczego warto nam powierzyć obsługę Twojego mieszkania? Mamy wieloletnie doświadczenie inwestycyjne na rynku mieszkaniowym, jak również wprawę w prowadzeniu wynajmu krótko-, średnio- i długoterminowego. Wiemy do kogo zadzwonić i komu zaufać – na co dzień współpracujemy ze sprawdzonymi wykonawcami robót budowlanych, architektami wnętrz, dostawcami materiałów czy ekipami sprzątającymi.

Zależy nam na budowaniu z Tobą przyjaznych relacji. Codziennie jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby i chętnie służymy dobrą radą.

Złapmy kontakt!

Jeśli chcesz w prosty sposób zacząć zarabiać na wynajmie, skontaktuj się z nami!
Napisz do nas, a my wrócimy do Ciebie z odpowiedzią, aby przedstawić Ci konkretne możliwości biznesowe.
1
Krok 1
2
Krok 2
3
Krok 3
Czy posiadasz mieszkanie, które chciałbyś zacząć wynajmować?*
Który element z naszej oferty Cię zainteresował?*

Podziel się z nami swoim kontaktem, a my umówimy się z Tobą na bezpłatną i niezobowiązującą konsultację.

*okienka oznaczone gwiazdką są obowiązkowe do wypełnienia

Przesyłając do nas formularz, wyrażasz zgodę na jednorazowy kontakt z konsultantem Prostego Wynajmu. Obiecujemy, że nie otrzymasz dodatkowych wiadomości czy połączeń, ponieważ nie prowadzimy marketingu e-mailowego ani telefonicznego. Twoje dane osobowe przetwarzamy zgodnie z wymaganiami stawianymi przez RODO. Więcej na ten temat możesz poczytać w naszej polityce prywatności.

2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google. Zapoznaj się z polityką prywatności Google oraz zasadami korzystania z usług Google.

Szukasz noclegu w Trójmieście?

Sprawdź wolne apartamenty w naszym systemie rezerwacyjnym!